viac
viac
viac

ONLINE PORADŇA

Právna poradňa prostredníctvom emailu je v súčasnosti efektívnou a modernou formou komunikácie medzi Vami a advokátom. Máte právny problém ktorý chcete vyriešiť bez návštevy advokátskej kancelárie, ale nevyznáte sa v zložitom svete zákonov a paragrafov?  V takom prípade je naša online poradňa tou najlepšou voľbou.

Váš právny problém popíšete do emailu a advokát Vám odpovie na Vašu otázku týkajúcu sa právnej problematiky a poradí Vám, akým spôsobom by ste mali postupovať. Vaše príspevky do online poradne sú anonymné. Advokát na Vaše otázky týkajúce sa právneho problému odpovie čo najskôr. V prípade komplikovanejšieho problému, môže odpoveď na mail trvať dlhší čas. Čím presnejší opis danej problematiky uvediete, tým kvalitnejší rozbor Vám môže advokát poskytnúť. Aby ste však predišli škodám, vo Vašom záujme by ste si mali najskôr overiť na internetovej stránke Slovenskej advokátskej komory, či  Vám právnu pomoc poskytuje advokát, ktorý je v oblasti advokácie odborníkom. Otázky, ktoré položíte advokátovi v rámci poradne môže advokát zodpovedať bezplatne. Pri zadávaní jednotlivých otázok do formulára však beriete na vedomie, že advokát nie je povinný v každom jednom prípade poskytnúť právnu radu bez finančnej odmeny.

Je na zvážení advokáta, či sa rozhodne právnu pomoc poskytnúť bezplatne. V opačnom prípade Vám môže poskytnúť informáciu, koľko by právna pomoc vo Vašom prípade stála. To či sa rozhodnete využiť právne služby je výlučne na Vás. Spôsob, akým  bude advokát postupovať je jeho slobodným a výlučným rozhodnutím. Samozrejme vyplnenie formulára na online poradni Vás k ničomu nezaväzuje.

Vypísaním tlačiva v online poradni súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami:

V prípade, že online poradňa nie je pre Vás dostačujúca, prosím navštívte nás priamo v našej advokátskej kancelárii. V zmysle zákona o advokácii za poskytnutie právnej rady prináleží advokátovi odmena. Odmeny a náhrady advokátov sú upravené vyhláškou č. 655/2004 Z.z. Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky z 10.novembra 2004.

On-line poradňa je aktívna - plne funkčná

meno*:
priezvisko:
okres*:
telefón:
e-mail*:
vaša otázka*
*povinné položky
úvod

Kontaktné údaje

Mgr. Adriana Katová
adresa: Kysucká cesta 8405/16C, 010 01 Žilina
mobil: +421 918 469 826
e-mail: mahdon@v4group.sk
created by creodia